This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
18 stycznia 2020

Debiut Orlików Wisełki !!!

W sobotę 14 grudnia w Dobrzyńskim Centrum Sportu i Turystyki odbył się Dziecięcy Turniej Piłki Nożnej Orlików. Gospodarzami zawodów byli zawodnicy UKS Wisełki Centrum, dla których był to premierowy występ przed publicznością.
Do rywalizacji przystąpiło 6 zespołów: GKS Fabianki, Kasztelan Sierpc, Młody Lubień, Orzeł Goleszyn, Strefa Futbolu Sierpc i UKS Wisełka Centrum. Przez 4 godziny na hali DCSiT oglądaliśmy zmagania niespełna 60 zawodników. Mimo młodego wieku, wielu z nich prezentowało już nie małe umiejętności. W rywalizacji najlepsi okazali się piłkarze Młodego Lubienia, którzy odnieśli komplet zwycięstw. Nas cieszy dobra postawa Wisełki Centrum sklasyfikowanej na IV pozycji. Drużyna zaczęła treningi we wrześniu tego roku i w piłkarskiej edukacji stawia dopiero pierwsze kroki, dlatego z pierwszego turnieju możemy być zadowoleni! Dziękujemy drużynom gości za przyjazd i wspólną rywalizację oraz kibicom za miłą atmosferę na trybunach. Do zobaczenia na kolejnych turniejach!
Klasyfikacja końcowa:
I – Młody Lubień
II – Kasztelan Sierpc
III – Orzeł Goleszyn
IV – UKS Wisełka Centrum DnW
V – GKS Fabianki
VI – Strefa Futbolu Sierpc