This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
18 stycznia 2020

Dobra passa Chalina i Kikoła II kolejka DALPS

Dobra passa Chalina i Kikoła
W Sobotę 7 grudnia 2019r Hala DCSiT po raz kolejny stała się siatkarską areną zmagań w ramach rozgrywek Dobrzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet. W II kolejce bój toczyły zespoły LO Lipno – Gama Volley Chalin oraz AS Kroczyn – KSR Ogończyk Kikół. Obydwa pojedynki przebiegały bez większych niespodzianek i zakończyły się pewnymi zwycięstwami bardziej doświadczonych zawodniczek z Chalina i Kikoła. Nie mniej jednak słowa uznania należą się siatkarkom z Lipnowskiego Ogólniaka, które dobrą grą w obronie i dobrymi serwisami skutecznie utrudniały grę zespołowi z Chalina. Do połowy dwóch pierwszych partii wynik oscylował w okolicach remisu, a o wygranych decydowały końcówki setów. Trzecia i jak się później okazało, ostatnia odsłona tego meczu to już popis w grze zawodniczek Gamy, które raz zarazem punktowały przeciwniczki atakami oraz silnymi zagrywkami kończąc seta 25:8 oraz całe spotkanie 3 : 0.
Drugi mecz od początku przebiegał pod dyktando zawodniczek z Kikoła, które prezentowały się bardzo dobrze w każdym elemencie gry. Mimo wytężonych starań siatkarki z Krojczyna nie były w stanie zagrozić przeciwniczkom w żadnym z trzech setów, przegrywając do 16, 9 i 12.