This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
18 stycznia 2020

Piłkarskie Potyczki Żaków

21 grudnia w Dobrzyńskim Centrum Sportu i Turystyki odbyły się „Piłkarskie Potyczki Żaków”, czyli rozgrywki piłki nożnej dla dzieci z roczników 2012 i młodszych. Od września bieżącego roku w hali DCSiT prowadzone są treningi piłkarskie dla 7 i 6 – latków. Najmłodsza drużyna UKS Wisełki Centrum przeszła w ostatnią sobotę swój „piłkarski chrzest” i pierwszy raz wzięła udział w rozgrywkach. Impreza dla najmłodszych dzieci rządziła się nieco innymi prawami niż dla tych starszych. Przede wszystkim nie brano pod uwagę wyników i nie prowadzono żadnej klasyfikacji. Liczyła się dobra zabawa i wspólna gra w piłkę. Co ciekawe mecze odbywały się bez sędziego. Boiska otoczone były bandami, dzięki czemu unikano autów i intensywność gry była dużo wyższa. W zawodach wystąpiło 8 zespołów, które na dwóch boiskach rozegrały w sumie 28 spotkań. W trakcie imprezy organizatorzy przygotowali dla dzieci kilka niespodzianek. Pokaz żonglerki zaprezentował wychowanek Wisełki Centrum, a obecnie zawodnik Wisły Płock – Kuba Piotrowski. Po ostatnim meczu na halę zawitał także Mikołaj, który wręczył wszystkim medale i upominki. Dziękujemy klubom AMP Czernikowo, GKS Fabianki i Victorii Smólnik za przyjazd i wspólną rywalizację. Organizacja zawodów możliwa była dzięki dotacji UMiG w Dobrzyniu nad Wisłą – Dziękujemy!