This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
18 stycznia 2020

Wisełka na podium

W sobotę 30 listopada Dobrzyńskie Centrum Sportu i Turystyki było areną piłkarskich zmagań dzieci. W zawodach współorganizowanych z UKS Wisełką Centrum wystąpiło 6 drużyn. Młodzieżowe rozgrywki na boiskach piłkarskich dobiegły już końca, dlatego rywalizacja powoli przenosi się na hale sportowe. W inauguracyjnym turnieju piłki nożnej w DCSiT wzięły udział zespoły: GKS Fabianki, Młody Lubień Kujawski, Orzeł Goleszyn, Skompensis Skępe, Stoczniowiec Płock i UKS Wisełka Centrum Dobrzyń nad Wisłą. W całym turnieju rozegrano 15 spotkań, które potrwały prawie 4 godziny. Odbyły się też konkursy żonglerki i strzałów do bramki. Rozgrywki najmłodszych adeptów futbolu jak zawsze cieszyły się sporym zainteresowaniem. Wraz ze swoimi pociechami na trybunach zameldowała się liczna grupa rodziców. Dobrze zaprezentowała się ekipa gospodarzy z UKS Wisełka Centrum, która wywalczyła brązowe medale. Co prawda nie wszystkie mecze zakończyły się po naszej myśli i pewien niedosyt pozostał, ale w grze naszego zespołu można było zobaczyć wiele pozytywów i ostateczny rezultat przyjmujemy z zadowoleniem. Na koniec wręczono wszystkim pamiątkowe medale oraz wyróżnienia indywidualne. Najlepsze trzy zespoły otrzymały także puchary.
Klasyfikacja końcowa:
I – Orzeł Goleszyn
II – Stoczniowiec Płock
III – Wisełka Centrum Dobrzyń nad Wisłą
IV – Młody Lubień Kujawski
V – Skompensis Skępe
VI – GKS Fabianki